Žádost o vstup do AT

Máte zájem stát se součástí tvůrců hry? Napište nám zde svou žádost.
MAILI123
Člen komunity

Žádost o vstup do AT

Příspěvek od MAILI123 »

Ahoj mé jméno je MAILI123 a tento server je jako žádný jiný. Předem se omlouvám za gramatické chyby, ale chci se dostat do AT. Chci se hlásit na pozici EVENTER/ SUPPORT. MC hraju asi 2 roky , ale do ted´ mě moc nezaujmul až s příchodem na tento server jsem pochopil, co je hraní na serveru. V MC znám základní pluginy co má každý obyčejný hráč a s pozicí support,eventer či další nemám velké zkušenosti, ale nemám problém se doučit. V MC se hodně zaměřuji na pomáhání a zábavu pro druhé proto si myslím že bych byl na tuto pozici vhodný. Děkuji za váš čas a přeji hezký zbytek dne.

MAILI123 :D :D

Revin
člen admin týmu

Re: Žádost o vstup do AT

Příspěvek od Revin »

Ahoj, děkuji, že máš zájem být součástí Admin Teamu, ale momentálně nepotřebuju dalšího Eventera, protože již mám svého kolegu, který mi pomáhá dostatečně. Ale děkuji za tvou žádost.
S pozdravem
Eventer Revin

Marko
Člen komunity

Příspěvek od Marko »

ahojte tu znova MAFIKO19 mohol bi som sa stat admin teamu ,suporta alebo eventera moc ma to bavi hlavne eventer cize ci bi som sa nemohol dostat dakujem

Marcommander21
člen admin týmu

Příspěvek od Marcommander21 »

-_-

Di0E_
člen admin týmu

Příspěvek od Di0E_ »

MAFIKO19 založ si vlastní téma, nebudeme se vyjadřovat ke tvé žádosti v tématu někoho jiného.
Di0E was here

Teense
člen admin týmu

Příspěvek od Teense »

Marko píše:
08 úno 2021 18:43
ahojte tu znova MAFIKO19 mohol bi som sa stat admin teamu ,suporta alebo eventera moc ma to bavi hlavne eventer cize ci bi som sa nemohol dostat dakujem
Ahoj, udělal jsem pro tebe i pravidlo :) Snad už ti dojde že nás nebaví každý týden odmítat ty samé :)))))

Zamčeno