Žádost o Unban

Pro vytvoření žádosti o unban, založte nové téma v této kategorii.
Uživatelský avatar
BishopBriggs
Člen komunity
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2021 15:03

Žádost o Unban

Příspěvek od BishopBriggs »

CC, dne 8.4.2020 jsem dostal permanentní ban od Teense za "Arogance, griefování eventu, ignorace výzev ATeamu, spam, reklama :-)". 100% to byla má chyba a bylo to vše oprávěně dané. Časy se mění a s ní i hráči a jejich chování, u mě se mé chování změnilo, a přísáhám že bych takovouhle "hovadinu" nikdy neudělal, protože vím, že takovéhle zbytečnosti nejsou vůbec, ale vůbec za potřebí (chápu že každý může napsat že přísahá). Omlouvám se za všechny hloupé "zbytečnosti" které jsem v minulosti provedl na Hcraftu, mrzí mě to. (osobně a upřímě se ještě omlouvám Teense)
Tímto příspěvkem se chci tedy omluvit a poprosit o unban, důvod se vám může zdát prapodivný a přehlídnutelný, ale chtěl bych zase stát částí komunity na serveru zase po dlouhé době.


S pozdravem a přáním pevného zdraví
- bývalý hráč BishopBriggs


(Minecraft Herní nick : BishopBriggs)
Minecraft Nick : Bissop (od 7.2.2021) :d předtím BishopBriggs

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: Žádost o Unban

Příspěvek od Teense »

BishopBriggs píše:
05 led 2021 15:18
CC, dne 8.4.2020 jsem dostal permanentní ban od Teense za "Arogance, griefování eventu, ignorace výzev ATeamu, spam, reklama :-)". 100% to byla má chyba a bylo to vše oprávěně dané. Časy se mění a s ní i hráči a jejich chování, u mě se mé chování změnilo, a přísáhám že bych takovouhle "hovadinu" nikdy neudělal, protože vím, že takovéhle zbytečnosti nejsou vůbec, ale vůbec za potřebí (chápu že každý může napsat že přísahá). Omlouvám se za všechny hloupé "zbytečnosti" které jsem v minulosti provedl na Hcraftu, mrzí mě to. (osobně a upřímě se ještě omlouvám Teense)
Tímto příspěvkem se chci tedy omluvit a poprosit o unban, důvod se vám může zdát prapodivný a přehlídnutelný, ale chtěl bych zase stát částí komunity na serveru zase po dlouhé době.


S pozdravem a přáním pevného zdraví
- bývalý hráč BishopBriggs


(Minecraft Herní nick : BishopBriggs)
Ahoj, v první řadě díky že jsi to zde rozepsal, že to tu nemusím psát já :D. Co se týče tvého banu prodiskutujeme s AdminTeamem jestli dostaneš unban nebo ne. Budu věřit tomu že jsi se změnil, protože ten důvod "arogance" tam nebyl zbytečně :D

Uživatelský avatar
BishopBriggs
Člen komunity
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2021 15:03

Re: Žádost o Unban

Příspěvek od BishopBriggs »

Děkuju moc Tensee.
Minecraft Nick : Bissop (od 7.2.2021) :d předtím BishopBriggs

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: Žádost o Unban

Příspěvek od Teense »

Ahoj, řekl bych že většina admin teamu se shodla na unbanu s podmínkou. Jakmile se začne projevovat něco z výše uvedených důvodů (nepočítejme teda slovník, každému to občas ujede) permaban ti vrátíme.

Zamčeno