Unban

Pro vytvoření žádosti o unban, založte nové téma v této kategorii.
kalopaj
Člen komunity
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2021 15:28

Unban

Příspěvek od kalopaj »

Dobrá den A-T. Chtěl bych poprosit o Unban na učtu Pqk Vím udělal jsem chybu a doznávám se k používání flaye hacku. Ale oblíbil jsem si váš server natolik že se chci vrátit a případně se domluvit na moje sledování a kontrole zda Hacky nepoužívám. Jinak Artisto jsem z počítače vymazala pokud dostanu Un ban více ho nikdy nepoužiju.

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Unban

Příspěvek od skerik »

Požádal jsem admina, který ti ban dal, aby se k tomu vyjádřil. https://hcraft.cz/bans/info.php?type=ban&id=988

kalopaj
Člen komunity
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2021 15:28

Re: Unban

Příspěvek od kalopaj »

Dobrá děkuji doufám o další spětnou vazbu

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: Unban

Příspěvek od Teense »

Ahoj, tak od kama to vzít. To že jsi používal cheaty bych vzal stranou, ale chování po udělení banu (multiacc) mě už naštvalo. Jako admina, který se s tímto setkává denně mě to štve a nechápu proč to hráči dělají. Při udělení banu u tebe bylo asi 5 členů ATeamu. Ještě používat flycheat na hráčském eventu... Toto považuji za absolutně nemorální chování. Doufám že jsi se poučil. Ban na hlavním účtu snížím na 7 dní, multiacc odregistruji. Pokud u tebe uvidíme cheaty znova, máš ipban bez diskuze.

Teense_ | hcraft.cz

kalopaj
Člen komunity
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2021 15:28

Re: Unban

Příspěvek od kalopaj »

Děkuji mockrát A-T poučil jsem se a {edit: jméno cheatu} smazal. Ještě jednou se omlouvám a doufám že po moje banu bili zachovaný moje stavby a tak. Po opětovném návratu už nebudu na Discordu a budu dělat na svém projektu. Ještě jednou děkuju.

Zamčeno