VIP nefunguje

Máte nějaký problém ve hře, který potřebujete pomoct vyřešit?
FlyingKnee
Člen komunity
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2021 12:43

VIP nefunguje

Příspěvek od FlyingKnee »

Zdravim

pisu s dotazem ohledne VIPcka. Dnes (28.1.2021) v 10:50 jsem poslal potvrzovaci sms na podporeni serveru a zakoupeni VIP statusu, nicmene uz jsou to dve hodiny a stale ve hre nemam VIP.. Zakoupil sem si ho hlavne kvuli nejake podpore meho oblibeneho serveru, ale hodily by se mi i nejake ty vyhody, takze bych chtel vedet, jestli je mozne tento problem nejak vyresit, popripade bych se rad dozvedel, pokud to cte nekdo, kdo si uz VIP zakoupil : jak dlouho to trvalo, nez Vam prislo.

Doufam v brzke vyreseni problemu.

S pozdravem,
000Szef

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: VIP nefunguje

Příspěvek od Teense »

Ahoj, koukal jsem do logu server nijak nenaznačil že by ti ty výhody chtěl dát. Můžeš poslat potvrzovací SMS?

FlyingKnee
Člen komunity
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2021 12:43

Re: VIP nefunguje

Příspěvek od FlyingKnee »

Tady je screen. https://imgur.com/5HlSUiv
Pokud mi jeste po tomhle mela prijit nejaka SMS, tak bude nejspis problem ze strany fakahedy, protoze 50kc mi to uz odecetlo.

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP nefunguje

Příspěvek od skerik »

Přišel mi email s tím, že se čeká na další informace. SMS ze strany serveru přijata nebyla, nevidím ji ani v zaúčtovaných transakcích.

V případě, že se ti opravdu odečetl kredit. Vyplň prosím tento formulář a jsme schopni se na tento problém podívat i s hostingem. https://www.fakaheda.eu/public/complaints

FlyingKnee
Člen komunity
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2021 12:43

Re: VIP nefunguje

Příspěvek od FlyingKnee »

Diky borci za ochotu v reseni tohodle problemu, ale dozvedel sem se, ze ty penize jdou jeste pres dalsiho poskytovatele nez se dostanou k fakahede, a resit tohle kvuli blbejm 50 korunam mi za to asi nestoji. Mrzi me ze Vam podpora nedosla, treba nekdy v budoucnu..

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP nefunguje

Příspěvek od skerik »

Dobře, díky za informace. Tyto problémy je potřeba opravdu řešit přes formulář, který jsem zaslal.

Zamčeno