jail

Máte nějaký nápad, který se týká vylepšení herního serveru, VIP výhod, webu, Discord serveru nebo fóra. Případně celkově projektu hcraft.cz? Pokud ano, založte zde nové téma a dejte nám prosím vědět. Zpětná vazba je pro nás důležitá :)
Uživatelský avatar
Di0E_
člen admin týmu
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2020 14:36

jail

Příspěvek od Di0E_ »

Ahoj, měl bych takový návrh ohledně jailu.
To že se hráč dostane jail třeba na hodinu a odpojí se a za hodinu jde normálně hrát je celkem na nic. Podle mě by to mělo být tak, že by se čas v jailu odpočítával pouze když je hráč online. Tak to bylo na každém serveru kde jsem hrál. To by měl alespon jail větší smysl.
Di0E was here

Uživatelský avatar
Glady12
Člen komunity
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2020 10:02

Re: jail

Příspěvek od Glady12 »

Což o to. Hodina by nebyl problém, ale zkus si být v jailu třeba delší dobu. Třeba pár dní. To už můžeš hráči dát rovnou permu, protože se na to každej vykašle, aby měl zaplej 3 dny PC, jen kvůli tomu, aby mu běžel jail a půjde jinam.. :D Za mě je jail zbytečná věc. Ban stačí.

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: jail

Příspěvek od skerik »

Souhlasím s Gladym, ohledně toho, že hráč nebude čekat až se mu nasčítá 3 dny playtime. Mně ten systém jak je teď připadá rozumný a hráči o tom nemluví nějak negativně.

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: jail

Příspěvek od Teense »

Myslím si že je jail dobrá věc a výhodná i pro hráče. Než aby měl hráč dostat ban (třeba za bordel na eventu) tak dostane jail, stále bude moct být na serveru a být v chatu.

Zamčeno