Změna Fix

Máte nějaký nápad, který se týká vylepšení herního serveru, VIP výhod, webu, Discord serveru nebo fóra. Případně celkově projektu hcraft.cz? Pokud ano, založte zde nové téma a dejte nám prosím vědět. Zpětná vazba je pro nás důležitá :)
Uživatelský avatar
Di0E_
člen admin týmu
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2020 14:36

Změna Fix

Příspěvek od Di0E_ »

Ahoj, bylo by fajn, kdyby se upravilo fix.
Hráči si kupují VIP+ a PREMIUM za skutečné peníze často kvůli fix. Hromada hráčů, co to nemá o to neustále žebrá v chatu a spamuje s tím.
Už jenom kvůli tomu, ale celkovému zlepšení ekonomiky, by bylo zajímavé, kdyby se to dalo za peníze.
Mohlo by to být, že by VIP+ platit například 2000$ za /fix a PREMIUM by mohl takto za jednu cenu opravit všechny itemy přes /fix all.
Di0E was here

Uživatelský avatar
Glady12
Člen komunity
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2020 10:02

Re: Změna Fix

Příspěvek od Glady12 »

A co dát /fix všem hráčům, akorát za pořádnou pálku a s VIP, VIP+ a PREMIUM by to měli levnější.
Třeba takhle:

NoVIP 10000,-
VIP 5000,-
VIP+ 2000,-
PREMIUM 500,-

+ PREMIUM by měl, jak říkáš za tu zlevněnou cenu /fix all?

Uživatelský avatar
Tortillka
Člen komunity
Příspěvky: 9
Registrován: 12 říj 2020 09:58

Re: Změna Fix

Příspěvek od Tortillka »

Osobně se mi tohle absolutně nelíbí, jelikož např. při kácení stromů se sekera opotřebovává hodně rychle a /fix využívám téměř 3-5x za minutu. Nepřijde mi, že by žádosti o fix spamovaly chat, dost často se tam spamujou spíše jiné věci. A pokud já jako premium nechci někomu opravit věci, tak mu je přeci neopravuji a nebo to můžu opravit za peníze. Avšak to už bych řekla, že je snad věc každého vipka. A jak říkáš, plno lidí si kupuje vipka, kvůli těmto výhodám, a pokud ty výhody nechce sdílet s někým jiným, tak stačí ty ostatní odmítnout.

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: Změna Fix

Příspěvek od Teense »

Ahoj,
souhlasím s názorem tortillky. Je pravda že hráči s tím mnohokrát spamují chat, dalo by se o tom zveřejnit pravidlo, aby ten chat měl nějakou úroveň.
Díky za podnět
Teense | hcraft.cz

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna Fix

Příspěvek od skerik »

Zajímavé téma k diskusi, asi bychom nad tím mohli ještě více přemýšlet 😀🤓

Zamčeno