NotifyUser nebo Mention a /ignore

Máte nějaký nápad, který se týká vylepšení herního serveru, VIP výhod, webu, Discord serveru nebo fóra. Případně celkově projektu hcraft.cz? Pokud ano, založte zde nové téma a dejte nám prosím vědět. Zpětná vazba je pro nás důležitá :)
Uživatelský avatar
Glady12
Člen komunity
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2020 10:02

NotifyUser nebo Mention a /ignore

Příspěvek od Glady12 »

Zdravím. Mám dotaz. Co říkáte na nápad, přidat na server plugin Mention nebo NotifyUser? Pomohlo by to zvýšit přehlednost v chatu. Stačí napsat jméno hráče a plugin hráče upozorní, že mu někdo něco chce. Blíže se v tom bohužel nevyznám, takže prográmatorské detaily musíte posoudit sami.

Pak mám dotaz. Jak je to s příkazem /ignore? Funguje? Zpřístupnil bych ho pro všechny, protože se na serveru objevují kidi, jejichž gramatika je tak špatná, že mám chuť je vždycky proplesknout a dát jim perma mute.

Mám za to, že příkaz /ignore kompletně zabraňuje hráči, aby vás kontaktoval. Šlo by nějak udělat, že si zablokuju hráče a pak už neuvidím ani, co píše do chatu ostatním? Mám na mysli takový osobní mute. zadám příkaz a od daného hráče už nikde v chatu neuvidím ani jednu zprávu. Nevím jak ostatním, ale mě by to docela bodlo.

Pokud tato funkce na serveru je, tak mi prosím napište, jak si mohu někoho mutnout. Díky.

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: NotifyUser nebo Mention a /ignore

Příspěvek od skerik »

Ahoj, co se týče notifikace hráčů v chatu, je to dobrý nápad.

Ohledně ignore, použij tlačítko P na klávesnici a můžeš si tam vybrat koho chceš mutovat, neměl by ti konkrétní hráč psát.

Uživatelský avatar
Glady12
Člen komunity
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2020 10:02

Re: NotifyUser nebo Mention a /ignore

Příspěvek od Glady12 »

Díky moc. :)

Uživatelský avatar
Glady12
Člen komunity
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2020 10:02

Re: NotifyUser nebo Mention a /ignore

Příspěvek od Glady12 »

Bohužel tlačítko P funguje pouze dočasně...v praxi to znamená, že když se odpojím a připojím musím všechny znova pomutovat....nebylo by tam něco trvalejšího prosím?

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: NotifyUser nebo Mention a /ignore

Příspěvek od Teense »

Glady12 píše:
31 led 2021 20:47
Bohužel tlačítko P funguje pouze dočasně...v praxi to znamená, že když se odpojím a připojím musím všechny znova pomutovat....nebylo by tam něco trvalejšího prosím?
Ahoj, přidám do VIP výhod i příkaz /ignore, který jsme odebrali s verzí 1.16

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: NotifyUser nebo Mention a /ignore

Příspěvek od skerik »

Btw. Ještě tady chci vyjádřit souhlas s názorem o přidání do VIP výhod, plošně to všem hráčům davat nebudeme, protože nechceme riskovat že si nováček zamutuje všechny z AT, proto budou mít "nevip" hráči i nadále k dispozici pouze mute za pomoci mc klienta.

Mention plugin se připravuje, Teense mi posílal jeden kvalitní

Uživatelský avatar
Glady12
Člen komunity
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2020 10:02

Re: NotifyUser nebo Mention a /ignore

Příspěvek od Glady12 »

Chápu a souhlasím. =) Díky

Zamčeno