Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Máte stížnost na nějakého hráče nebo člena admin teamu? Popište váš problém zde a budeme se mu věnovat.
AewoodCZ
Člen komunity
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2021 21:43

Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od AewoodCZ »

Ahoj mám stížnost na Móda s Nickem Di0E
Furt mi dává Warny za hloupostí
Když jsem chtěl oznámit na Eventu že se stala chyba dostal jsem hned Warn a Di0E to řešil tak že mi dá Warn dostal jsem Warn od Marco s důvodem slovník ve tvarů moji chyby ok to beru ale dostat Warn že jsme chtěl potvrdit chybu v Eventu tak byla totální ignorace a hned mi daly Warn a mute hned jsem se vytočil a začal to řešit přes Discord na Globálu tam jsem řekl Modovi ať se de zahrabat že zneužívá pravomoce za den jsem dostal 2 Warny , kick , mute a ban + ban na discordě žádám o to aby se Di0E vzdal svých pravomocí a konečně se vzpamatoval když někdo napíše něco sprostého tak to ignoruje a na mě se soustředí až řeknu ňakou blbost ve kterou použije Warn s názvem klid !!!
Už mě to nebaví neplatim si Prémium jen tak !!

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Teense »

AewoodCZ píše:
04 bře 2021 21:52
Ahoj mám stížnost na Móda s Nickem Di0E
Furt mi dává Warny za hloupostí
Když jsem chtěl oznámit na Eventu že se stala chyba dostal jsem hned Warn a Di0E to řešil tak že mi dá Warn dostal jsem Warn od Marco s důvodem slovník ve tvarů moji chyby ok to beru ale dostat Warn že jsme chtěl potvrdit chybu v Eventu tak byla totální ignorace a hned mi daly Warn a mute hned jsem se vytočil a začal to řešit přes Discord na Globálu tam jsem řekl Modovi ať se de zahrabat že zneužívá pravomoce za den jsem dostal 2 Warny , kick , mute a ban + ban na discordě žádám o to aby se Di0E vzdal svých pravomocí a konečně se vzpamatoval když někdo napíše něco sprostého tak to ignoruje a na mě se soustředí až řeknu ňakou blbost ve kterou použije Warn s názvem klid !!!
Už mě to nebaví neplatim si Prémium jen tak !!
Ahoj, je vtipné jak si myslíš že všechny z ATeamu zajímáš jen ty. Ban na discord :D Ne, pouze kick za to co jsi psal do globalu. Warny s názvem klid jsou za mě úplně vpořádku, pokud porušuješ pravidla nevidím důvod proč ne. Za to že si platíš premium ti děkujeme, ale je to dobrovolný příspěvek na rozvoj a provoz serveru a nekupuješ si s ním žádné vyjímky v pravidlech. Moderátor Di0e je dovolím si říct jedním znejlepších členů ATeamu, které tu máme a jeho postupy zcela uznávám.

Pěkný zbytek večera
Teense_ | Vedení

Uživatelský avatar
Domuska
člen admin týmu
Příspěvky: 6
Registrován: 22 lis 2020 12:53

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Domuska »

Upřímně, už je otřepané jak pořád vytahuješ to Premium a jen se na to vymlouváš že ty si ho platíš. Prostě si to přiznej, neumíš se chovat a žádný extra pravidla ani výhody nedostaneš. Musím souhlasit s Teensem, DI0E je jedním z nejlepších moderátorů které máme a taky ho plně podporuju. Pakliže uznal za vhodné dát ti warn, určitě měl důvod. A pokud chceš někoho soudit, začni prosím sebou a popřemýšlej nad tím jak se k nám chováš. Za oprávněný warn si nás nazval ko**tama, a za další warn chceš aby se Dio vzdal pravomocí? To si vážně myslís že máme čas jen na tebe a celý dny řešíme co ten Aewood zase někde...? Seš na omylu.

Uživatelský avatar
Domcoo_
člen admin týmu
Příspěvky: 4
Registrován: 09 říj 2020 14:27

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Domcoo_ »

So všetkým súhlasím, za tým ako sa Di0E rozhodol stojím, je to dobrý moderátor a vie čo robí. Plus som ti ja predĺžil ten ban na 5 dní, nakoľko sa dôvody pre ktoré dostávaš warny stále opakujú a správanie v chate aj k ateamu nie je vôbec primerané. To že si platíš nerovná sa imunita. Alebo že na teba budeme pozerať inak. Jediné čo to mení je, že keď idem dávať ban a chcem si v TABe pozrieť presné meno, tak tam vidím iný prefix. Inak mi je totálne ukradnuté či si hráč, vip, vip+, premium, support, mod, dalajláma alebo Anglická kráľovná... Robíš blbosti, dostaneš trest. EZ

Uživatelský avatar
Marcommander21
člen admin týmu
Příspěvky: 9
Registrován: 07 led 2021 11:48

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Marcommander21 »

Ahoj, tento ban není zbytečný, máš ho zaslouženě.
Já jsem ti dal warn, a hned poté si ho dostal od Dioeho, z logiky věci, když dostaneš mute, tak to máš z nějakého důvodu, a ne že půjdeš na discord nadávat členovi admin teamu že jen zneužívá pravomoce, dostal jsi 4 warny a po 4 warnech je ban na jeden den, a potom tvém chování na discordu, ti to bylo prodlouženo na 5 dnů.
Bylo to nesnesitelné číst, trochu se nad sebou zamysli co děláš a jak se zde na serveru chováš.
(premium je dobrovolná podpora pro server )

S pozdravem Marco :D

Ps: Není hezké říkat že Ateam jde do ho*en

Uživatelský avatar
Di0E_
člen admin týmu
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2020 14:36

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Di0E_ »

Ahoj, rozhodně to co jsi dostal bylo zaslouženě.
Psal jsi do chatu nevhodné věci a dostal jsi první warn. Jelikož ty nesneseš když ti někdo dá warn, tak jsi začal zuřit a dostal další. To se ti nelíbilo už vůbec a začal jsi nadávat na mě, jak tě ty warny nebaví a že zneužívám pravomoce. K tomu ti dodám, že za to co jsi psal by dostal warn kdokoliv a vzal by to v klidu. Po tomto jsem ti už musel dát může, protože bys jinak nepřestal. Ty ses ale přesunul na discord do globalu, kde jsi nadával ještě více. Poslední warn jsi dostal za to, že píšeš přes global když máš mute a nadáváš členů AT.
Warny ve stylu klid se zde dávají dost často a pokud sis nevšiml, máme zde přesně daná pravidla, která jsi porušil.
Domčo ti ban prodloužil, protože se to u tebe neustále opakuje a už by ses měl nad sebou zamyslet.
Rozhodně se na tebe nesoustředím, mám lepší věci na práci než tebe. Ale to, že občas někomu warn nedám se stane. Nevím zda si to uvědomuješ, ale já tam i hrají, nesleduji pouze chat.
A to, že si myslíš, že když si platíš premium tak máš nějakou imunitu, nebo něco. To jsi naprosto na omylu. Pro mě i celý AT jsi hráč, hráč je kdokoliv s jakýmkoliv prefixem. Pravidla platí pro všechny.

Čím to uzavřu, vzpamatuj se, uvědom si, že máme pravidla a tresty a není nejlepší nadávat členům AT. Nebyl jsem jediný.
Ahoj...
Di0E was here

AewoodCZ
Člen komunity
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2021 21:43

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od AewoodCZ »

Vy pořád že porušujem pravidla ale to že je porušujete vy to má být každýmu ukradený a ban na 5 dní tak halo to tu skoro vůbec nejsem jsem tu jen přes víkend to už je docela přehnané kdyby jste chtěli abych se uklidnil tak to stačí napsat normálně do msg ale každý hráč vám hned napíše že to je Warn za blbost a vůbec k čemu tam jsou jaily... Z jailu jste se přesunuly na Warny , tak jste normální , ok sérem na to stejně se to nevyřeší protože podle hráču ATeam který byl před a ATeam který je teď jde pěkně server do háje ! Jediný kdo tu vyvolává nepokoje jste vy !! Taky že zamyslete co děláte když vy děláte blbosti nikdo to neřeší jak dobře vím pravidla platí i pro ATeam a měl by jít příkladem i pro hráče !!! Podle starých pravidel je tohle základní pravidlo všech serveru !! Vyřešíme to jinak vy mi dáte Unban a já se vyseru na chat a totálně se vyseru na vaše eventy který neumíte správně spořádat a budu psát jen tehdy dokuď se mě na něco nezeptá jinak mluvit nebudu ATeam mi bude ukradený ale 80korun v prdeli zbytečně kvůli banu , takže se chci domluvit UNBAN = chat OFF ?

Uživatelský avatar
Di0E_
člen admin týmu
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2020 14:36

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Di0E_ »

To je velice zajímavé, naprosto s tebou souhlasím. Hráči co spamují, nadávají a podobně jsou v pohodě, to na serveru musí být. Problém jsme my a naše warny, bez nás by server fungoval lépe... Přemýšlej trochu. 😂
Ban na 5 dnů máš za opakované problémy a urážení AT.
Není to poprvé co jsi to dělal a opravdu nikoho nezajímá tvoje premium.
Na serveru jsou stovky aktivních hráčů, kdybychom si měli s každým vypisovat o tom, že spamovat a ať to nedělá, tak nic jiného neděláme. Zajímalo by mě co bys dělal ty, ale raději to nechci vědět, server by opravdu šel do háje.
Ohledně trestů to máme jasně dané co je za co a na některé věci se jail nevyplatí, protože ničemu nepomůže. To už máme ověřené a víme co a jak funguje a co používat.
Pár hráčů co takto dělá problémů jsme tam už měli a dost nedávno, ale žádný nedělal takové problémy během řešení. Každý uznal svoji chybu a přijal trest. To jenom ty se chováš jako malé děcko.
Na AT je dost často chvála, nevím kde pořád hledáš problém. Když máme problémového člena, vyřešíme si ho sami.
S eventy to není tak jednoduché, hlavně když máme zrovna jednoho eventera který to musí zvládat sám. Není to jenom že řekne je event a vše se udělá samo, je okolo toho hodně práce. A občas se event nepovede, není to ale důvod se kvůli tomu bouřit.
Jakýkoliv hráč I když si platí premium vezme trest a nebrečí nám, že přišel o 80 korun kvůli tomu. To, že si platíš premium je dobrovolné a dělat to nemusíš. Klidně to přestaň platit a uvidíš, že se z naší strany nic nezmění.
Trest ti měnit nebudeme, ban ti zůstane a pokud budeš ve svém chování pokračovat, budou pokračovat tresty, tak to prostě chodí.
Pokud ti tolik vadí náš server a AT, tak si buď hrej a vůbec se nezapojuj do komunity a chatu, nebo si hledej jiný server. Možnost je taky, že se vzpamatuješ a začneš se chovat jako normální člověk, ale to se asi nestane.
Di0E was here

Uživatelský avatar
Marcommander21
člen admin týmu
Příspěvky: 9
Registrován: 07 led 2021 11:48

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Marcommander21 »

Napiš mi jednu věc kdy ateam porušuje jednu věc.
Dám ti příklad ohledně toho že ateam o dělá špatně: Policista ti dá pokutu za rychlost, a ty na něj začneš řvát, že oni taky porušují zákon když jedou se zapnutým majákem po silnici 100km.
Takto si se zachoval
Bez ateamu by byl brutální bordel, jak v chatu tak i ve hře.
Na serveru nejsi jediný kdo si platí premium, a dohaduje se někdo s námi kdo má premium, to i diamonds byl klidnější.
Za poslední dobu se server naopak zvětšuje, a to že jsi tu hrál v době kdy tu byla tak třetina hráčů co dnes, tak neznamená že jsi někdo.
Z jailu na warn, jak jsem psal je zde více hráčů, a warny jsi dostal za věc za kterou byl vždycky warn.
Tak proč na ty eventy chodíš, do včerejška jsi s tím neměl problém, a poté co dostaneš trest tak ateam jde do háje, pořádáme eventy špatně, atd.

Tady kromě tebe nikdo chybu neudělal, ty jsi dostal ban na 5 dní, a je to hned celostátní problém ! (ty tvé § jsou vtipné :lol: )
Já bych byl spíše pro zdelšení trestu než zkrácení.
Zamysli se nad sebou, nidko tu nic neudělal kromě tebe nic špatně, tak se zamysli, a hledej nejdříve problém u sebe než u ostatních

S pozdravem Marco :D

Uživatelský avatar
Teense
člen admin týmu
Příspěvky: 103
Registrován: 10 říj 2020 10:15

Re: Zbytečný Warny od Di0E Ban !!

Příspěvek od Teense »

AewoodCZ píše:
05 bře 2021 09:01
Vy pořád že porušujem pravidla ale to že je porušujete vy to má být každýmu ukradený a ban na 5 dní tak halo to tu skoro vůbec nejsem jsem tu jen přes víkend to už je docela přehnané kdyby jste chtěli abych se uklidnil tak to stačí napsat normálně do msg ale každý hráč vám hned napíše že to je Warn za blbost a vůbec k čemu tam jsou jaily... Z jailu jste se přesunuly na Warny , tak jste normální , ok sérem na to stejně se to nevyřeší protože podle hráču ATeam který byl před a ATeam který je teď jde pěkně server do háje ! Jediný kdo tu vyvolává nepokoje jste vy !! Taky že zamyslete co děláte když vy děláte blbosti nikdo to neřeší jak dobře vím pravidla platí i pro ATeam a měl by jít příkladem i pro hráče !!! Podle starých pravidel je tohle základní pravidlo všech serveru !! Vyřešíme to jinak vy mi dáte Unban a já se vyseru na chat a totálně se vyseru na vaše eventy který neumíte správně spořádat a budu psát jen tehdy dokuď se mě na něco nezeptá jinak mluvit nebudu ATeam mi bude ukradený ale 80korun v prdeli zbytečně kvůli banu , takže se chci domluvit UNBAN = chat OFF ?
Ty tvoje argumenty nedávám, akorát se zde ztrapňuješ. Tady si přečti pravidla https://hcraft.cz/pravidla a už prosimtě neříkej že je neporušuješ. Pokud k tomu nikdo nic nemá tak bych téma uzavřel.

Zamčeno