Nahlášení Di0E

Máte stížnost na nějakého hráče nebo člena admin teamu? Popište váš problém zde a budeme se mu věnovat.
Uživatelský avatar
BishopBriggs
Člen komunity
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2021 15:03

Nahlášení Di0E

Příspěvek od BishopBriggs »

Ahoj, dneska jsem znenadání narazil na něco velmi zarážejícího. Od prvního připojení pracuji na velkém projektu, svém Obchodě. Nyní jsem 2 dny pracoval na přesouvání a tradování villageru v rezidenci /res tp BishopCenter. V rezidenci je dlouho dobu nestavený /res set move false a /res set trade false (náhodou kdyby někdo pokoušel, z minulosti mám zkušenosti). No dneska ráno jsem si všiml jentak že moji villageři byli z levelu 0 vylevlení na asi 2-3 levely. Nevšímal jsem si toho, myslel jsem si že mám asi sklerózu že si zase nepamatuju co jsem včera dělal. No tak jsem to nějak neřešil a budoval jsem dál, avšak dneska okolo poledních hodin jsem zahlédl na DynMapě serveru hráče s Nickem "Di0E" který vypadal že je v mé budově, ovšem v Tabu nebyl tak jsem lítal že kde je, no po chvíli jsem si všiml že jentak moji villageři dávají particaly, nabízejí itemy v rukou a dávají XP. No takže, mám důkazy že Di0E s vanishem chodil celý den k mým villagerům v resce v budově a tradoval bez mého vědění a povolení. Mám 2 dokazující videa ze hry a screenshoty z DynMapy. Pokud chcete důkazy vidět, pošlu vám je na discord BishopBriggs#5481. Moc tedy prosím o potrestání Di0E za zneužívání práv a okrádání. (chápu je to na vašem uvážení, jen mě osobně štve že já dřu jak pes na serveru a jentak si někdo půjde a začně zneužívat mé prostředky pro svůj prospěch, navíc AT.) Jo a pokud plugin CoreProtect zachytává i tradování, určitě udivíte další dovětšující důkazy.

Přeji krásný den a pevné zdraví
- hráč BishopBriggs
Minecraft Nick : Bissop (od 7.2.2021) :d předtím BishopBriggs

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahlášení Di0E

Příspěvek od skerik »

Děkuji za nahlášení, prosím Di0E o vyjádření se v tomto tématu.

Di0E byl při tomto spatřen v neděle ‎17. ‎ledna ‎2021, ‏‎12:40:02

nastaven home:
[10:01:28] [Server thread/INFO]: Di0E issued server command: /sethome clay

port na home:
[12:33:40] [Server thread/INFO]: Di0E issued server command: /home clay

Podle konzole byl hráč Di0E v čase __ portován příkazem na svůj home clay. Podle uložených dat je to na následujících souřadnicích:

clay:
world: Survival
x: 3920.300000011921
y: 101.0
z: -1031.228864140126
yaw: -117.46112
pitch: -4.761033


Souhlasí tyto souřadnice s lokací tvé residence?

Uživatelský avatar
BishopBriggs
Člen komunity
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2021 15:03

Re: Nahlášení Di0E

Příspěvek od BishopBriggs »

https://photos.app.goo.gl/47YqmWjhhUKAWX9L7 dvě důkazní videa
Ano souřadnice 100% pasují.
Minecraft Nick : Bissop (od 7.2.2021) :d předtím BishopBriggs

Uživatelský avatar
Di0E_
člen admin týmu
Příspěvky: 22
Registrován: 23 pro 2020 14:36

Re: Nahlášení Di0E

Příspěvek od Di0E_ »

Ahoj, jak jsem ti už psal, tak při kontrole hráčů jsem si všiml, že máš Villigery co prodávají clay a 2x jsem tam nakoupil. Omlouvám se za to, neuvědomil jsem si, že bych to neměl dělat. Chodit ti tam už nebudu, tak snad to bude v pohodě. Pokud budeš chtít, tak ti za to dám nějakou kompenzaci až budu zase ve hře.
Di0E was here

Uživatelský avatar
skerik
Správce fóra
Příspěvky: 129
Registrován: 09 říj 2020 09:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahlášení Di0E

Příspěvek od skerik »

Uzavřeno dohodou.

Zamčeno